Oryginalny wystrój i aranżacja wnętrz, zachwyca wdziękiem, szykownym wykończeniem i wygodą na miarę Twoich potrzeb.

Łączymy pracownię z biurem

Przestrzenie w mieszkaniach, jakimi dzisiaj dysponujemy, niejako zmuszają nas do szukania różnego rodzaju alternatyw, a często i łączenia dwóch pomieszczeń o różnym przeznaczeniu w jedno. Niektóre połączenia wychodzą bardzo ciekawie, jak na przykład połączenie biura z pracownia czy niewielkim warsztatem albo połączenie pracowni z pokojem do nauki dla dziecka. W każdym wypadku będziemy korzystać z tych samych mebli, a zaoszczędzimy przestrzeń.

Najważniejsze są meble

Trzeba zacząć od zaplanowania sobie, co dokładnie chcemy osiągnąć oraz co posiadać. Jeśli marzy się nam jednocześnie biuro oraz pracownia, jest to jak najbardziej wykonalne, trzeba jedynie odpowiednio dobrać meble. W przypadku takich miejsc najlepiej sprawdzą się bardzo proste bryły, które nie będą miały żadnego konkretnego przekazu ani charakteru, dzięki temu będzie można uzyskać efekt jednego oraz drugiego – długie, proste biurka, do tego proste regały, w których można przechować zarówno potrzebne materiały do pracy, jak i dokumenty biurowe. Do tego koniecznie należy wyposażyć się w wygodny fotel lub krzesło, dzięki któremu będziemy mogli spokojnie pracować nawet przez wiele godzin.

Jak dobierać dodatki?

Dodatki w takich miejscach powinny być przede wszystkim jak najbardziej uniwersalne, nie narzucające żadnego konkretnego przekazu. Najlepiej w takich wypadkach sprawdzają się obrazy na płótnach, najlepiej wielkoformatowe oraz nieprzedstawiające niczego konkretnego – abstrakcje lub fotografie mikro.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *