Oryginalny wystrój i aranżacja wnętrz, zachwyca wdziękiem, szykownym wykończeniem i wygodą na miarę Twoich potrzeb.

Spraw sobie wyjątkową kuchnię

Kuchnia to nie tylko sprzęt pozwalający na przygotowywanie pysznych potraw czy odpowiednio poukładane szafki, albo ładny i funkcjonalny segment kuchenny. Kuchnia to również atmosfera, jaka panuje przy stole oraz oprawa, jaką pani domu oferuje swoim gościom oraz domownikom podczas wspólnych posiłków. Dekoracja stołu oraz dodatki, jakie się na nim znajdą, aby umilać wszystkie posiłki są tak samo ważne.

Jakie dekoracje są najlepsze na stół każdego dnia?

Najlepsze są przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne dodatki, takie jak plamoodporne obrusy, które w swojej estetyce nie odbiegają często od obrusów świątecznych; kolorowe podkładki pod talerze jeśli z kolei obrusy nie są naszymi ulubionymi dodatkami, kolorowe serwetki czy pokrowce, w których schowane są sztućce. Na stole zawsze tez dobrze wygląda bukiet kwiatów w reprezentacyjnym, kolorowym wazonie, który jednocześnie bardzo ożywia każde w zasadzie wnętrze. Ważne są jednak również detale.

Co warto położyć na stole?

Zawsze ciekawie prezentują się tematyczne patery wraz z kompletem talerzyków, a także ozdobne czajniczki czy dzbanki na herbatę lub kawę. Dobrze prezentują się również szklane dodatki, takie jak na przykład bombonierka w kształcie jajka (szczególnie na Wielkanoc), srebrne maselniczki, fikuśne solniczki i pieprzniczki, podgrzewacze do dzbanka, misy, miseczki, specjalne zestawy sztućców do sałat… Propozycji jest naprawdę wiele, wiele więc można zdziałać, aby nasza kuchnia czy jadalnia stała się najprzytulniejszym miejscem w całym domu.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *